Jak dosáhnout uvnitř grilu Campingaz vyšší teploty než 250 °C?

Dobrý den, koupil jsem gril Campingaz 3 Series Woody a překvapilo mne, že je schopný dosáhnout teploty max. 250 °C. Při venkovní teplotě cca 15-17 °C si musím pomáhat třetím hořákem (pod tálem). Nevím, zda jsme neudělal někde chybu při sestavování, zejména instalaci hořáků? Nebo je to pro tento model grilu maximum možného?
19.05.2021 Marek E.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za Váš dotaz. Zkusili jsme u nás na prodejně v Tachlovicích gril Campingaz 3 Series Woody LX roztopit a dosáhli jsme uvnitř grilu teploty 295-300°C při zatopení všemi 3 hořáky.

teploměr grilu Campingaz 3 Series Woody

Teplota, kterou zmiňujete (250°C) je však pro správnou funkčnost grilu normální a pro úpravu jídel zcela dostačující. Samozřejmě má vliv na teplotu, kterou gril dosáhne, okolí a zejména teplotu ovlivní povětrnostní podmínky. K chybě při montáži a instalaci hořáků tak zcela jistě nedošlo.

Když se budete chtít zeptat ještě na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo nás můžete navštívit v naší kamenné prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97, kde můžete vše probrat s jedním z našich technických poradců.

Aktuality

Archiv aktualit