Jak funguje chladící box do auta Campingaz?

Dobrý den, rád bych si zakoupil chladící box Campingaz Powerbox Plus 24 litrů. Jak je to s ochranou proti vybití autobaterie? Má tento box nějakou? Mohli byste mi prosím k boxu doporučit ještě nějaký cestovní gril? Děkuji.
13.09.2022 Martin T.

Naše odpověď:

Zdravíme, Martine. Děkujeme za otázku. Chladící box Campingaz Powerbox Plus 24 l je vybaven technologií Battery Saver. Jedná se o malý čip, který rozpozná že napájecí výkon klesnul pod 11 V. Jakmile se tak stane, box se vypne a funkce autobaterie proto není ohrožena.

chladící box campingaz

Co se týče vhodného grilu na cestovní autem nebo karavanem, můžeme doporučit plynový gril Campingaz Attitude 2100 EX. Gril je vybaven litinovým roštem Cullinary Modular s otvorem, do kterého je možné umístit pánvičku nebo hrnec, takže si můžete udělat oblíbenou omáčku nebo guláš i na dovolené. Druhou část grilovací plochy tvoří tál. Tál na rozdíl od roštu nemá mezery, což z něj dělá vhodnou plochu na grilování malých kusů masa a zeleniny.

Grilovací deska je vhodná pro přípravu:

  • mořských plodů
  • zeleniny
  • volských ok
  • palačinek
  • bramboráků
  • lívanců

Další grily na cestování najdete na našich stránkách v kategorii kempingové grily.  

cestovní gril campingaz

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilů Campingaz nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.      

1-jak-funguje-chladici-box-do-auta
2-jak-funguje-chladici-box-do-auta
3-jak-funguje-chladici-box-do-auta