Jak připojím gril Campingaz Attitude 2go CV k PB láhvi?

Dobrý den, zvažuji, že bych si koupil Campingaz Attitude 2go CV. Líbí se mi, že gril funguje na malé plynové kartuše. Zajímalo by mě však zda v případě potřeby mohu ke grilu připojit klasickou plynovou bombu. Prodáváte nějaký doplněk, který by mi to umožnil?
24.06.2022 Cyril T.

Naše odpověď:

plynový gril campingaz attitude

Plynový gril Campingaz Attitude 2go CV je určený výhradně pro připojení na plynové kartuše. V kategorii grily Campingaz Attitude najdete ještě naprosto totožný gril, který se liší pouze možností připojení. Jeden z nich tedy funguje na kartuši a druhý na standardní plynové láhve.

plynový gril attitude 2go

Grily, které fungují na kartuše jsou vhodné na balkon i na cestování.

Výhody plynových kartuší u grilů Campingaz:    

  • malé        
  • lehké   
  • snadno připojitelné ke grilu

Hlavní nevýhoda kartuší spočívá v jejich dostupnosti. Zatímco plynové lahve najdete na každém rohu, kartuše jsou dostupné převážně ve specializovaných prodejnách, takže doporučujeme si zakoupit nějaké do zásoby. Vzhledem k tomu, že mají menší rozměry vejde se do nich i méně plynu což logicky znamená kratší dobu grilování ve srovnání s PB lahvemi.

stolní gril campingaz attitude

Stolní gril Campingaz Attitude 2go je stejný až na to že funguje na PB lahve, a ne na kartuše.  

Bohužel výrobce žádnou redukci, kterou by umožnil propojení grilu na kartuše s klasickými PB lahvemi nevyrábí.  

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilů Campingaz nebo samotného grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.