2000036956
Campingaz
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Stolní gril Campingaz Attitude 2go
Kompaktní stolní plynový gril s elektrickým ovládáním a analogovým teploměrem

Definitivní konec čištění grilu po grilování! Díky chytrému systému InstaClean můžete celý vnitřek grilu rozebrat a pohodlně nechat umýt v myčce na nádobí. Ušetříte čas, nervy a peníze za čistící prostředky a příslušenství na čištění grilu.
| Celkové rozměry grilu | 59 x 52 x 36 cm |
| Palivo | 5 kg a 10 kg PB láhev |
| Grilovací rošt | litinový se smaltovanou úpravou |
| Integrovaný teploměr | ano |
| Celkový výkon grilu | 2,5 kW |
| Zapalovací systém | Piezo |
| Rozměry grilovacího roštu | 48 x 26 cm |
| Hmotnost | 13 kg |
| Barva | černá |
| Grilovací plocha | 1200 cm2 |
| Výkon grilu na 1dm² grilovací plochy | 0,19kw/dm² |
7 999 Kč
9 999 Kč
5 599 Kč
4 999 Kč
799 Kč
649 Kč
6 999 Kč
699 Kč
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Došlo Vám oblíbené grilovací koření nebo se poohlížíte po novém vybavení pro letošní grilovací...