Jak připojit Party Grill 400 k PB láhvi?

Dobrý den, potřebuji připojit gril Campingaz Party Grill 400 ke 2kg PB láhvi. Bohužel gril nemá k napojení trn jako u vás na fotce, ale závit a k tomu hadici. Je nějaká sada regulátoru na 2kg PB láhve? Děkuji za odpověď a přeji příjemný den.
03.09.2019 Tomáš D.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Pro gril Campingaz Party Grill 400 je potřeba použít odtlačný ventil, bez kterého není možné propanbutanovou láhev ke grilu Campingaz připojit. Pro připojení grilu k PB lahvi budete kromě odtlačného ventilu potřebovat také sadu pro připojení spotřebičů k PB lahvi, kterou rovněž najdete na stránkách našeho internetového obchodu. 

V případě, že si budete chtít odtlačný ventil se sadou pro připojení objednat, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář a nebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Aktuality

Archiv aktualit