Jaký plynový vařič Campingaz koupit?

Dobrý den, sháním plynový vařič, který můžu připojit na 10 kg propan-butanovou lahev. Mohli byste mi prosím pomoct s výběrem?
07.09.2022 Michal K.

Naše odpověď:

Dobrý den, Michale, děkujeme Vám za dotaz. Výrobce plynových grilů a vařičů Campingaz má ve své nabídce vařiče s možností připojení k PB láhvi i vařiče fungující na plynové kartuše. Při výběru grilu či vařiče je tedy dobré dát si pro co jaký typ je gril či vařič určený. Tato informace je vždy uvedena v kartě příslušeného plynového vařiče. K těmto vařičům je ještě třeba pořídit sadu pro připojení spotřebičů k PB lahvi.

plynový vařič campingaz

Aby Vám sada pro připojení šla lépe s grilem spojit, doporučujeme hadici ponořit do horké vody. Hadice se montuje na přípojku, která trčí z grilu na zadní straně a má tvar písmene L. Až bude hadice připojená upevněte ji pomocí sponky se šroubkem. Těsné propojení hadice s přípojkou brání úniku plynu.

přípojka plynového vařiče campingaz

Vařiče Campingaz s připojením k PB láhvi:

dvoupolotýnkový vařič campingaz

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilů Campingaz nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

1-varic-pripojeny-plynove-bombe
2-pripojka-varice
3-plotny-varice