Jde u dvouplotýnkového vařiče Campingaz 400-S STOVE sundat víko?

Dobrý den, měla bych zájem o plynový dvouvařič Campingaz 400-S STOVE. Kvůli velkému hrnci bych ale potřebovala z vařiče úplně sejmout víko, aby se hrnec vešel. Je to možné?
04.11.2022 Lenka S.

Naše odpověď:

Dobrý den, Lenko, děkujeme za dotaz. U plynového vařiče Campingaz 400-S STOVE je víko připevněno tak, že ho jednoduše z vařiče nesundáte. Celkové rozměry zavřeného vařiče jsou 55,5 x 42 x 13 cm s tím, že pro dno hrnce by bylo ideální využití prostoru 33 cm (hloubka) x 27 cm (šířka). 

plynový vařič campingaz

Pokud je pro Vás tento rozměr nedostačující, můžete se podívat po jiném plynovém vařiči Campingaz. Výrobce má v nabídce i plynové vařiče, které jsou už v základu nabízeny bez horního víka. Doporučit Vám můžeme například plynový vařič Campingaz Base Camp. Jedná se také o dvouplotýnkový vařič, který lze připojit PB lahvím s obsahem:    

  • 10 kg PB láhev         
  • 7,5 kg PB láhev        
  • 5 kg PB láhev         
  • 2 kg PB láhev (pouze s odtlačným ventilem)

plynový vařič campingaz

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilů Campingaz nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

1-jake-jsou-rozmery-zavreneho-dvouplotynkoveho-varice-400-s-stove
2-jake-jsou-rozmery-zavreneho-dvouplotynkoveho-varice-400-s-stove