Prodáváte lávové grily Campingaz?

Dobrý den, máte skladem lávové grily? Moji rodiče měli gril Campingaz se dvěma postranními hořáky a s vaničkou na vodu, v níž jsou lávové kameny. Můžete mi podobný gril nabídnout? Děkuji za odpověď.
19.06.2019 Libor K.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Grily Campingaz s lávovými kameny už v nabídce nemáme. Jako alternativu vám můžeme nabídnout dva grily s bočními keramickými hořáky. Jsou to plynové grily Campingaz 2 Series Classic RBS LX za 12 499 korun a Campingaz 2 Series Classic RBS LXS za 13 999 Kč. Oba grily jsou si velmi podobné a liší se v podstatě jen tím, že model RBS LXS má v pravém bočním pultíku zabudovaný plynový hořák, na kterém lze při grilování paralelně připravovat různé omáčky a přílohy k masu.

V případě, že budete mít o některý z nabízených grilů zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, případně nám své dotazy můžete posílat prostřednictvím kontaktního online formuláře, který najdete na našich webových stránkách. Další variantou je, že nás navštívíte přímo v naší prodejně Vladeko, kterou najdete v obci Tachlovice (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97.

8
6
2
3
1

Aktuality

Archiv aktualit