Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Elektrické grily

Zpět na přehled
 • 25.06.2024 Aleš F.

  Čím nečistit nerezový gril?

  Dobrý den, po grilování jsem na kompletní vyčištění vnitřních a venkovních částí grilu použil přípravek Fixinela Perfect kuchyň. Po nanesení prostředku a utření se na grilu objevili fleky, které se nedají žádným způsobem odstranit. Můžete mi prosím, poradit jaký čistící prostředek mám použít na nerezové části grilu?
 • 14.02.2024 Martin P.

  Můžu používat elektrický gril Napoleon uvnitř bytu?

  Dobrý den, zvažuji koupi elektrického grilu Napoleon PRO285E-BK-CE a rád bych věděl, zda je tento model vhodný pro použití v interiéru, nebo je určen pouze pro venkovní prostory. Děkuji za informace.
 • 14.09.2023 Jakub Š.

  Kde koupit náhradní topnou spirálu do grilu Jamestown Theo?

  Dobrý den! Rád bych se zeptal, jestli je u Vás možnost dodání náhradní topné spirály do grilu Jamestown THEO. Gril je určitě ještě v záruce, ale protože jsem ho obdržel jako dárek, účtenku nemám. Gril byl kupovaný v OBI, kde mi bohužel servis ani náhradní spirálu nejsou schopni zajistit. Kdybyste mi dokázali pomoct, budu Vám vděčný!
 • 08.06.2023 Markéta M.

  Jaké příslušenství patří k elektrickému grilu Outdoorchef CHELSEA 420E?

  Dobrý den, zajímám se o gril elektrický gril Outdoorchef CHELSEA 420 E. Jaké příslušenství je v ceně grilu. Děkuji.
 • 15.05.2023 Stanislav O.

  Zajišťujete servis a opravy pro grily Jamestown?

  Dobrý den, dcera si koupila gril Jamestown Theo a vyhazuje pojistky. Zjistil jsem, že vada je v topné spirále. Dá se u Vás zakoupit nová? Dokážu ji vyměnit sám nebo je nutné poslat gril do opravy k Vám? Děkuji.
 • 01.03.2023 Václav T.

  Jak vybrat gril?

  Dobrý den, jak správně vybrat gril? Je lepší vybrat gril plynový, peletový nebo na dřevěné uhlí? Mám vybrat kotlový gril nebo keramický gril? Lehce přenosný gril nebo gril zabudovaný ve stole či venkovní kuchyni? Který zahradní gril bude pro mě nejlepší?
 • 05.01.2021 Radek K.

  Jak poznáte, že je maso správně ugrilované?

  Dobrý den, existuje nějaký způsob, jak poznám, že maso na grilu je už hotové? Jak se vyhnout tomu, aby bylo sirové nebo naopak příliš vysušené? Díky
 • 11.11.2020 Horst K.

  Elektrický gril vyhazuje pojistky

  Dobrý den, koupili jsme si gril elektrický gril Weber Pulse. Bohužel po zapnutí nám během pár minut vyhazuje pojistky. Co s tím?
 • 23.09.2020 Martina P.

  Provádíte opravy a servis grilů?

  Dobrý den, chci se zeptat, zda provádí také opravy grilu? Děkuji.
 • 08.05.2020 Martina Š.

  Proč mi udící lupínky v grilu hoří?

  Dobrý den, na doporučení jsem si na grilování zakoupil dřevěné lupínky. Lupínky ihned po vložení do grilu začnou hořet. Má to tak být nebo dělám něco špatně?

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit