Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Grily na dřevěné uhlí

Zpět na přehled
 • 21.06.2019 Ondřej M.

  Prodáváte obaly na grily Weber Smokey Joe Premium?

  Dobrý den, koupil jsem si malý gril na dřevěné uhlí Weber Smokey Joe a teď na léto bych si na něj rád pořídil tašku nebo aspoň nějaký ochranný obal či plachtu. Děkuji za odpověď.
 • 20.06.2019 Michal B.

  Prodáváte ke grilům Big Green Egg odkapávací nádoby?

  Dobrý den, prodáváte ke grilům Big Green Egg nějaká nádoby, do kterých by šel zachytávat tuk a vypečené šťávy?
 • 19.06.2019 Robert Z.

  Prodáváte ke grilům Big Green Egg stojany na kuře?

  Dobrý den, prodáváte ke grilům Big Green Egg nějaké pekáče nebo stojany na grilování celého kuřete, případně i větší drůbeže? Děkuji za odpověď.
 • 18.06.2019 Martina V.

  Jaké jsou rozdíly mezi grily Master Touch SE E-5775 a Bar-B-Kettle GBS?

  Dobrý den, uvažuji o koupi zahradního grilu a rozhoduji se mezi grilem Weber Master Touch SE E-5775 a Weber Bar-B-Kettle GBS. Můžete mi říct, v čem se grily liší? Děkuji za odpověď.
 • 17.06.2019 Ondře R.

  Můžu změnit rozmístění briket při nepřímém grilování?

  Dobrý den, můžu při nepřímém grilování na grilu Master Touch SE E-5775 umístit brikety pouze k jednomu okraji grilovacího roštu a ne k oběma, jak je při nepřímém grilování zvykem? Děkuji za vaši odpověď.
 • 12.06.2019 Luboš M.

  K čemu slouží chromovaný plech v grilu Master Touch SE E-5775?

  Dobrý den, můžete mi prosím poradit? Nedávno jsem si pořídil gril na dřevěné uhlí Weber Master Touch SE E-5775. S grilem jsem spokojený, jen nevím, na co je plechová deska, která se má umisťovat nad palivový rošt. Můžete mi poradit, jaká je funkce desky a k čemu slouží? Děkuji za pomoc.
 • 07.06.2019 Tomáš B.

  Je Master Touch SE E-5775 GBS lepší než starší verze Master Touch?

  Dobrý den, mám doma už roky gril Weber Master Touch GBS a rád bych jej nahradil novým modelem Weber Master Touch SE E-5775. Na grilu se mi nejvíce líbí uchycení víka na pant. Myslíte, že je to z praktického hlediska lepší provedení než u starého modelu? Děkuji za odpověď.
 • 03.06.2019 Pavel D.

  Máte skladem obal na Big Green Egg Minimax?

  Dobrý den, prodáváte nějaký krycí plachtu nebo ochranný obal pro keramický gril Big Green Egg Minimax? Je pravda, že můžu gril nechat i přes zimu venku, když bude schovaný pod plachtou? Děkuji za odpověď.
 • 28.05.2019 Miloslav V.

  Jak dlouho se rozpaluje dřevěné uhlí Big Green Egg?

  Dobrý den, měl bych zájem o keramický gril Big Green Egg Medium. Můžete mi říct, jak dlouho trvá, než se rozpálí brikety, abych mohl začít grilovat? Děkuji za odpověď.
 • 17.05.2019 Vanda K.

  Prodáváte nějaké doplňky pro grily Monolith?

  Dobrý den, máte nějaké rozšiřující příslušenství pro grily keramický gril Monolith Classic? Zajímají mě zejména doplňky, které mi umožní praktikovat na Monolithu různé grilovací metody. Můžete mi nabídnout nějaké doplňkové rošty, tály, pánve apod.? Děkuji za odpověď.

Aktuality

Archiv aktualit