Bude sonda do masa MEATER+ fungovat i v uzavřeném grilu?

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda bude teploměr do masa MEATER+ fungovat i v uzavřeném grilu?
Tadeáš P.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ano, teploměr bude fungovat i potom co víko zahradní grilu zavřete. Kdyby tomu tak nebylo, jednalo by se o zásadní nedostatek, protože víko zadržuje teplo uvnitř grilu. S otevřeným víkem, byste tedy museli využít mnohem více paliva, než by bylo pro přípravu jídla nutné se zavřeným grilem. Sondu na maso můžete pohodlně použít i doma v elektrické troubě či venkovní udírně

sonda na maso Meater

MEATER+ bezdrátový teploměr na maso 

Meater+ obsahuje jednu sondu, která se nabíjí skrze dřevěné pouzdro. Do pouzdra se umisťuje baterie typu AAA. Jako indikátor nabití baterie, je na dřevěné nabíjecí stanici umístěná dioda, která po nabití sondy mění barvu. Od nabití v pouzdře výrobce uvádí výdrž sondy až na 24 h a AAA baterie v pouzdře vydrží až sto nabíjecích cyklů.

teploměr do masa Meater

Teplotu masa můžete sledovat pohodlně v aplikaci vašeho telefonu. Díky bezdrátovému přenosu si nemusíte dělat starosti s drátkem, který obvykle tuto funkci obstarává. V zavření víka grilu Vám tak opravdu nebude nic překážet. Kromě informace o teplotě masa, Vám bude software užitečný kvůli notifikacím o stavu baterie samotné sondy. Díky tomu budete včas vědět, že je sondu opět potřeba dát nabít do dřevěného pouzdra. Aplikace je dostupná jak pro zařízení s iOS 10.3 a novější, tak pro Android 5.0 a vyšší.

aplikace k sondě Meater

V případě, že budete mít další otázky ohledně sond nebo jiného příslušenství ke grilům či udírnám, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit