Čím se liší gril Campingaz Onyx od ostatních plynových grilů Campingaz?

Dobrý den, chtěl bych si pořídit plynový gril. Zaujal mě gril Campingaz Onyx, jen si nejsem jistý tou cenou. Oproti ostatním plynovým grilům Campingaz je poměrně dražší. Dokázali byste mi prosím vysvětlit, proč tomu tak je? Resp. co má tento gril navíc oproti dalším grilům od Campingaz?
Daniel M.

Naše odpověď:

campingaz onyx

Dobrý den, Dane, plynový gril Campingaz Onyx má několik prvků, které u ostatních modelů plynových grilů Campingaz nenajdete. Prvním je temně černé provedení. To není u plynových grilů běžné a u těch od Campingazu už vůbec ne. Gril díky netradiční barvě působí moderně, což podtrhují modré detaily na ovládacích knoflících. Ovládácí knoflíky grilu Campingaz Onyx ještě více vyniknou, když je zapnete. V ten okamžik se kolem nich rozsvítí modré světlo, což plní funkci hlavně z hlediska bezpečnosti.

campingaz onyx

Jako jediný v kategorii čtyř hořákových grilů od Campingaz disponuje zapalováním InstaStart, díky kterému stačí k zapálení grilu pouze otočit ovládacím knoflíkem hořáku.

Proč koupit právě plynový gril Campingaz Onyx?

Gril disponuje dalšími zajímavými prvky, kterými jsou vybaveny i vyšší modely grilů od Campingaz:  

  • Boční výplně ze všech čtyř stran – zakryjí PB lahev i schované grilovací nářadí a další příslušenství       
  • InstaClean Aqua – díky plechu s vodou se tuk nepřichytává na spodní část grilu, což usnadňuje čištění. Po grilování se voda s tukem vypustí do nádobek ve dvířkách grilu a máte uklizeno      
  • Upravený rošt proti odkapávajícímu tuku – chrání hořáky grilu a není tak nutné na nich mít kryty, čímž odpadá další čištění        
  • Rošty a stěny grilu lze mýt myčce       
  • Otvor v litinové roštu pro umístění příslušenství Culinary Modular     
  • Možnost připevnit ke grilu set na rožnění Campingaz

campingaz onyx

V případě, že budete mít další otázky ohledně plynových grilů Campingaz nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit