2000037288
Campingaz
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Campingaz gril 4 Series ONYX S
Plynový gril se čtyřmi inovativními hořáky Blue Flame z nerezové oceli a bočním vařičem pro přípravu omáček.
| Rozměry grilu (v x š x h) | 157 x 70 x 150 cm |
| Palivo | plyn |
| Grilovací rošt | litinový rošt Culinary Modular, oboustranný litinový tál |
| Integrovaný teploměr | Ano |
| Vhodný pro | 14 osob |
| Spotřeba plynu gramy za hodinu | 1320 g/h + 167 g/h boční vařič |
| Celkový výkon grilu | 15,1 kW |
| Zapalovací systém | InstaStart zapalování |
| Rozměry grilovacího roštu | 72 x 46 cm |
| Základní vybavení | litinový rošt Culinary Modular, oboustranný litinový tál, teploměr s budíkem, 2 boční stolky, 4x Blue Flame hořáky z nerezové oceli, boční vařič, čistící systém InstaClean AQUA |
| Záruční doba | prodloužená záruka 5 let na nerezové hořáky, víko a litinovou grilovací plochu |
| Do grilu se vejde | 10 kg PB lahev |
| Grilovací plocha | 3 300 cm2 |
| Výkon grilu na 1dm² grilovací plochy | 0,41kw/dm² |
13 999 Kč
12 999 Kč
14 999 Kč
13 999 Kč
19 999 Kč
19 999 Kč
13 499 Kč
11 999 Kč
16 999 Kč
12 499 Kč
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Došlo Vám oblíbené grilovací koření nebo se poohlížíte po novém vybavení pro letošní grilovací...