2185406
Campingaz
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:19 999 Kč
Sleva10 %
ušetříte2 000 Kč
Campingaz gril 4 Series Premium W
Plynový gril se čtyřmi inovativními hořáky Blue Flame z nerezové oceli
| Palivo | plyn |
| Grilovací rošt | litinový rošt Culinary Modular, oboustranný litinový tál |
| Integrovaný teploměr | ano |
| Vhodný pro | 14 osob |
| Spotřeba plynu gramy za hodinu | 4 x 233 g/h |
| Celkový výkon grilu | 15,1 kW |
| Zapalovací systém | elektronické |
| Rozměry grilovacího roštu | 72 x 46 cm |
| Základní vybavení | litinový rošt Culinary Modular, oboustranný litinový tál, teploměr s budíkem, 2 akátové boční stolky, 4x Blue Flame hořáky z nerezové oceli, čistící systém InstaClean AQUA |
| Záruční doba | prodloužená záruka 5 let na nerezové hořáky, víko a litinovou grilovací plochu |
| Do grilu se vejde | 10 kg PB lahev |
| Grilovací plocha | 3 300 cm2 |
| Výkon grilu na 1dm² grilovací plochy | 0,41kw/dm² |
13 999 Kč
21 999 Kč
12 999 Kč
14 999 Kč
12 599 Kč
17 999 Kč
13 499 Kč
11 999 Kč
16 999 Kč
12 499 Kč
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...