2229163
Campingaz
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Campingaz gril Select 4 EXS SBS
Plynový gril se čtyřmi trubkovými hořáky a bočním vařičem pro přípravu omáček
Definitivní konec čištění grilu po grilování! Díky chytrému systému InstaClean EasyFlow můžete celý vnitřek grilu rozebrat a pohodlně nechat umýt v myčce na nádobí. Ušetříte čas, nervy a peníze za čistící prostředky a příslušenství na čištění grilu.
| Rozměry grilu (v x š x h) | 127 × 57 × 113 cm |
| Palivo | plyn |
| Grilovací rošt | litinový rošt Culinary Modular + tál (pololesklý smalt) |
| Integrovaný teploměr | ano |
| Vhodný pro | 12 osob |
| Spotřeba plynu gramy za hodinu | 923 g/h + 167 g/h |
| Celkový výkon grilu | 15 kW + 2,3 kW boční hořák |
| Zapalovací systém | elektronické |
| Rozměry grilovacího roštu | 75 x 40 cm, dohřívací rošt 72 x 18 cm |
| Základní vybavení | litinový rošt Culinary Modular, tál, teploměr s budíkem, 2 boční stolky, 4x trubkové hořáky z nerezové oceli, boční vařič, čistící systém InstaClean, systém Searing Boost |
| Hmotnost | 55 kg |
| Záruční doba | prodloužená záruka 5 let na hořáky, víko a litinovou grilovací plochu |
| Výška | výška pracovní plochy 87 cm |
| Do grilu se vejde | 5 kg PB lahev |
| Grilovací plocha | 3 000 cm2 |
13 999 Kč
21 999 Kč
12 999 Kč
14 999 Kč
13 999 Kč
19 999 Kč
19 999 Kč
13 499 Kč
11 999 Kč
12 499 Kč
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...