Co znamená označení NT v názvu udírny Borniak BBDS-NT-150?

Dobrý den, zaujala mě nová udírna od Borniaku BBDS-NT-150. Všiml jsem si, že oproti některým dalším modelům této značky má navíc v názvu NT. Jaký to má prosím vás význam?
Tadeáš K.

Naše odpověď:

udírna borniak bbds-NT-150

Udírna Borniak BBDS-NT-150 

Dobrý den, děkujeme za otázku. Jedná se o inovovaný model elektrické udírny Borniak BBDS-150. To má právě značit první písmeno N jako „nový“ nebo „new“. Výrobce udíren Borniak se rozhodl inovovat předchozí model udírny a přidal několik vylepšení.

V čem je jiná udírna Borniak BBDS-NT-150?

  • Ovládací panel s časovačem
  • Nerezový deflektor na odkapávající tuk ve schodovitém tvaru
  • Nohy udírny, které jsou také nové a dají se lépe zašroubovat a zajistí tak lepší stabilitu udírny

Určitě nejvýraznější změnou prošel digitální ovládací panel. U žádného z předchozích modelů udíren Borniak nešel nastavit čas uzení. U nového modelu udírny můžete na ovládací jednotce naprosto jednoduše nastavit čas, po který bude udírna topit navíc ještě odlišně od doby, po kterou bude spuštěný generátor kouře či ventilátor na sušení masa. Po Vámi zadané době se tedy topná spirála či generátor kouře sami vypnou. Tuto funkci v názvu udírny značí písmeno T jako "timer" neboli časovač. 

digitální panel udírny borniak BBDS-NT-150

Porovnání staré (vlevo) a nové verze ovládacího panelu.    

nožičky udírny borniak bbds-nt-150  

Stabilnější nožičky udírny BBDS-NT-150

nerezový deflektor udírny borniak bbds-nt-150

Nový tvar nerezového deflektoru, zajišťuje lepší cirkulaci teplého vzduchu uvnitř udící komory. Navíc je díky němu lépe odveden přebytečný tuk do odpadní nerezové misky. Na konci uzení je tak většina tuku v misce, namísto toho, aby byl zaschlý na plechu.

V případě, že budete mít další otázky ohledně udíren nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.  

1-co-znamena-oznaceni-nt-v-nazvu-udirnydocx
2-co-znamena-oznaceni-nt-v-nazvu-udirnydocx
3-co-znamena-oznaceni-nt-v-nazvu-udirnydocx
4-co-znamena-oznaceni-nt-v-nazvu-udirnydocx

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit