Do jaké tašky Petromax pasuje litinový hrnec Petromax 7,5 l s nožičkami?

Dobrý den, vlastním litinový hrnec Petromax s nožičkami 7,5 l - kód produktu ft9. Můžete mi prosím poradit jakou mám koupit velikost tašky na hrnce Petromax? Do jaké bude pasovat? Děkuji.
21.10.2021 David O.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Díky tašce se bude vaše litinové nádobí nejen lépe přenášet, ale navíc se na něj nebude usazovat prach a další nečistoty, pokud do ní hrnec budete ukládat.

taška pro litinové nádobí petromax

Taška je vyrobená z PVC tkaniny a její dno je navíc vyztuženo, z důvodu vysoké hmotnosti litiny. Pro velikost Vašeho hrnce je výrobcem určena taška na litinové hrnce Petromax M. Průměr tašky je 40 cm a výška 24 cm.  Pohodlně se do ní vejde jak hrnec 7,5l bez nožiček i s nožičkami.  

litinový hrnec Petromax

Litinový hrnec Petromax s nožičkami "dutch oven" 7,5 l 

Kromě tašky na hrnec máme k dispozici i další příslušenství. Jelikož se jedná o litinové nádobí je o něj potřeba pečovat, takovým způsobem, aby daná péče nenarušila seasoning. Jedná se o ochrannou vrstvu nádobí, která se bude postupně na povrchu hrnce vytvářet díky tuku, který se bude během používání zapékat do litiny. Díky této vrstvě budete moci používat méně tuku při vaření, než jste byl zvyklý. Jak již bylo řečeno o litinu je však třeba správně pečovat, aby právě tato vrstva nebyla porušena. K tomu Vám dopomohou doplňky v podobě plastových či nerezových škrabek i ošetřující pasta na litinové nádobí Petromax.

litinové nádobí Petromax

Pokud byste uvažoval o koupi dalšího litinového nádobí a nevybral byste z nabídky od výrobce Petromax, pak se ještě můžete podívat na nabídku litinového nádobí od americké značky Lodge.

litinové nádobí Petromax

Litinové nádobí Lodge 

V případě, že budete mít další otázky ohledně litinového nádobí, grilů nebo udíren, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit