Elektrická udírna Mountfield a její přílušenství?

Dobrý den, mám doma elektrickou udírnu Mountfield. Mohli byste mi prosím doporučit nějaké příslušenství?
07.10.2021 Přemek H.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. S elektrickou udírnou Mountfield bohužel nemáme zkušenosti, ale pokud nám pošlete popis produktu od výrobce a fotky udírny, můžeme Vám zkusit nějaké příslušenství doporučit. Do elektrických udíren je jednoznačně potřeba dokupovat palivo do generátoru kouře. U udíren Borniak, které prodáváme se například využívají štěpky, kdežto u udíren Bradley zase udící brikety. Celou nabídku najdete pod kategorií piliny a štěpky na uzení

elektrická udírna Borniak

Udírna Borniak BBD-70

To, co ve své udírně určitě využijete jsou háčky, díky kterým si budete moci do své udírny zavěsit takové krásné kousky masa jako jsou ty na obrázku níže. V nabídce máme různé druhy, mohou se lišit velikostí či doporučeným způsobem využití dle jejich konstrukce. Na našem webu je najdete v kategorii příslušenství pro udírny. Zde by bylo dobré znát rozměry, které má vaše elektrická udírna Mountfield a co v ní chcete udit, abychom Vám byli schopni lépe poradit po kterých háčcích sáhnout a jaký počet jich pořídit.

elektrická udírna

Co dále mohu doporučit je teploměr do udírny, díky kterému budete mít plně pod kontrolou teplotu uzeného masa. Osobně doporučuji teploměry od společnosti Meater. Jedná se o bezdrátový teploměr, který zobrazuje údaje v aplikaci na telefonu, a kromě elektrické udírny Mountfield ho využijete i ve svém grilu i doma v troubě.

teploměr do udírny

V případě, že budete mít další otázky ohledně udíren nebo grilů, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit