Jak dlouhé jsou sondy u teploměru IBBQ-4T INKBIRD?

Dobrý den, prosím o informaci, jak dlouhé jsou sondy teploměru IBBQ-4T INKBIRD? Potřeboval bych, aby byly dlouhé alespoň 100 cm? Díky.
Patrik Č.

Naše odpověď:

Dobrý den Patriku, děkujeme za dotaz. Vpichový teploměr IBBQ-4T INKBIRD má možnost připojení až čtyř sond. Každá sonda má 10 cm dlouhou nerezovou jehlu a přívodní opletený nerezový kabel o délce 120 cm. To by mělo být dostatečné pro většinu situací při vaření na grilu nebo v troubě.

teploměr do masa inkbird

Jedním z hlavních benefitů tohoto teploměru je jeho bezdrátové připojení WIFI. Jednoduše připojíte teploměr IBBQ-4T na domácí síť wifi pomocí aplikace do chytrého telefonu a můžete sledovat teplotu odkudkoliv v dosahu wifi sítě, takže se nemusíte bát, že budete zbytečně čekat u grilu.

Kromě bezdrátového připojení nabízí termometr IBBQ-4T i vysokou přesnost měření teploty. S přesností ± 1 °C a rozsahem měření teploty od -20 °C do 300 °C můžete být jisti, že budete mít přesné informace o teplotě jídla.

Nabízí se také možnost vytvoření si vlastního nastavení pro každou sondu zvlášť. Můžete nastavit požadovanou teplotu a sledovat časovače pro každou sondu zvlášť, což vám umožní připravit jídlo dle vašich představ.

teploměr inkbird

V případě, že budete mít další otázky ohledně teploměrů do masa nebo samotného grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit