Jak grilovat na dřevěném uhlí bez kouře?

S manželem bydlíme v paneláku. Rádi bychom grilovali na balkóně, ale neradi bychom čoudili na sousedy nad námi. Máte nějaký gril na dřevěné uhlí, který by nekouřil?
Martina E.

Naše odpověď:

Zdravíme, Martino. Ano v naší nabídce máme grily Lotus Gril, které jsou pro využití na balkoně naprosto perfektní. Palivem je u grilu Lotus dřevěné uhlí, ale neprodukuje kouř ani zápach, a tak je možné ho používat jak na balkoně, tak i v bytě.

gril na dřevěné uhlí který nekouří

Jak se griluje na Lotus Grilu?

Uhlí se sype do nerezového zásobníku, který je umístěn uprostřed grilu. Důvodem proč gril nekouří je víko zásobníku, které žhavé uhlí chrání před odkapávajícím tukem z masa. 

gril na dřevěné uhlí který nekouří

Pro rozpálení grilu je třeba nanést na dno grilu - do misky pro tento účel určené - gelový podpalovač, který zapalte pomocí zápalky nebo zapalovače. Až bude podpalovač hořet, postavte na něj zásobník s uhlím, připevněte na gril rošt a počkejte až se uhlí rozžhaví, což trvá cca 3 minuty. Aby se gril rozhořel co nejrychleji, otočte knoflíkem pro regulaci vzduchu, aby ho šlo do grilu co nejvíce.

gril na dřevěné uhlí který nekouří

gril na dřevěné uhlí který nekouří

A je to! Gril je rozpálen a je čas grilovat. Fantazii se meze nekladou. Připravit si na grilech Lotus můžete na vše, na co jste při grilování zvyklí, a to včetně steaků!  

gril lotus

gril lotus

Víte…

co vše se nachází v balení lotus grilu? Uvnitř balení naleznete vše, co pro první grilování budete potřebovat vč. gelového podpalovače a balíčku dřevěného uhlí. Stačí se tedy jen zamyslet, na co máte zrovna dnes chuť a můžete se pustit do grilování.

balení grilu lotus

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilů na balkon nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

1-jak-grilovat-bez-koure
2-jak-grilovat-bez-koure
31-jak-grilovat-bez-koure
3-jak-grilovat-bez-koure
4-jak-grilovat-bez-koure
5-jak-grilovat-bez-koure
6-jak-grilovat-bez-koure

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit