Jak roztopit keramický gril Big Green Egg?

Dobrý den, zakoupili jsme si gril Big Green Egg. Můžete mi prosím poradit nějaký fígl, jak ho nejrychleji roztopit? Děkuji a pěkný den.
09.06.2020 Kateřina E.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Keramický gril Big Green Egg je velmi snadné roztopit. Náš kolega, který nemá vůbec žádné zkušenosti s používáním jakéhokoliv grilu, dokázal uvést gril do provozu během několika minut. Nejlépe Vám k tomu mohou posloužit podpalovače Big Green Egg, se kterými je rozpálení grilu naprostá hračka. Podpalovače jsou vyrobeny z lisovaných dřevěných vláken a chytnou na první škrtnutí. Zároveň jsou naprosto ekologické a při zapálení neuvolňují žádný nepříjemný zápach.

Jak roztopit keramický gril Big Green Egg

Druhou, ještě efektivnější možností, jak nejrychleji keramický gril Big Green Egg roztopit, je použití elektrického rozpalovače briket a dřevěného uhlí Looftlighter. S tímto rozpalovačem je velmi jednoduchá a maximálně bezpečná manipulace a je možné jeho použití jak venku, tak i uvnitř místnosti. Díky silné topné spirále o výkonu 1 800 W se během okamžiku rozpálí až na 600°C. Roztopení grilu tímto způsobem je téměř okamžité a maximálně ekologické.

Jak roztopit keramický gril Big Green Egg

V případě, že byste si chtěli pomocníky při roztápění grilu nebo i jiné příslušenství ke grilu Big Green Egg zakoupit nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

roztapeni-grilu-bge-01
roztapeni-grilu-bge-02
roztapeni-grilu-bge-04

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit