Jak se používá wok pánev na plynových grilech Outdoorchef?

Dobrý den, mám plynový gril Outdoorchef Chelsea 480 G. Když jsem se koukal po příslušenství, našel jsem v sekci doporučených doplňků wok pánev. To je nějaká chyba nebo jde opravdu pánev na grilu použít?
Jan P.

Naše odpověď:

 gril outdoorchef chelsea

Wok pánev na grilu Outdoorchef Chelsea 480 G LH

Dobrý den, Honzo. Informace na webu je uvedená správně. Barbecue Wok pánev Outdoorchef má speciální nástavec, který se nasazuje na obrácený trychtýř plynového grilu Outdoorchef Chelsea. Nejdříve ze všeho je tedy potřeba otočit horní trychtýř užší částí nahoru, jak je tomu na obrázcích níže.

gril oudoorchef chelsea

gril oudoorchef chelsea

Takto otočená horní část trychtýře koncentruje teplo do prostřední části, kam lze umístit nástavec na wok pánev Outdoorchef. Toto nastavení grilu se také hodí pro přímé grilování, při kterém se maso griluje zprudka, pro zachování co nejvíce šťávy a co nejlepší chuť. 

gril outdoorchef chelsea

Věděli jste že…
pánve wok jsou ideální volbou, pokud se chystáte na pánvi smažit maso nebo zeleninu. To je také důvod, proč jsou tak hojně využívané v asijské kuchyni. Díky jejímu zaoblenému tvaru a vysokým hranám se ingredience lépe míchají a také daleko méně vypadávají než při míchání na běžných pánvích.

wok pánev na plynovém grilu

V případě, že budete mít další otázky ohledně příslušenství ke grilům nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.     

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit