1841002
OutdoorChef
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Outdoorchef Chelsea 480 G LH
Plynový gril Chelsea 480 G LH švýcarského výrobce Outdoorchef
| Průměr kotle | 48 cm |
| Rozměry se zavřeným poklopem | 65 x 75 x 90 cm |
| Palivo | plyn |
| Systém zapalování | elektrické |
| Grilovací rošt | keramický smalt o průměru 45 cm |
| Termosonda v poklopu | ano |
| Základní vybavení | elektrické zapalování, keramikou smaltovaný rošt, teploměr s budíkem, připojovací sada k PB láhvi, 2 velká kolečka |
| Hmotnost | 13 kg |
| Barva | černá |
| Příkon | 5,6 kW |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Došlo Vám oblíbené grilovací koření nebo se poohlížíte po novém vybavení pro letošní grilovací...