Jak vybrat plynový gril jehož součástí je i otočný rožeň?

Dobrý den, rád bych si zakoupil plynový gril, do kterého je možné zabudovat otočný rožeň na grilování kuřat a větších kusů masa. Můžete mi prosím poradit, aby to do sebe pasovalo? Děkuji.
Emil V.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. V nabídce máme hned několik plynových grilů, které budou splňovat Vaše požadavky. Například grily od kanadské značky Napoleon. Naši zákazníci jsou s produkty této značky spokojeni. A ještě aby ne, když se na trhu pohybuje přes čtyřicet let. Špízy na grilování mají na našich stránkách svou speciální kategorii. U plynových grilů Napoleon je třeba se vždy při výběru rožně řídit číslem, pro který gril je špíz určen. Např. pro gril Napoleon Bilex 485 je potřeba vybrat i otočný rožeň s číslem 485. Díky této jednoduché poučce se nemůžete ve výběru splést. 

Pokud Vám nepadly do oka grily od Napoleona, můžeme Vám nabídnout produkty od německého výrobce Rösle nebo od švýcarské značky OUTDOORCHEF. Ani k těmto grilům není složité otočný špíz vybrat. U většiny grilů můžete otočný špíz najít v sekci Doporučujeme zakoupit.   

plynový gril s otočným rožněm

Při použití rotisserie (rožně) v plynovém grilu musíte však myslet na to, že jste limitováni rozměry grilu. Kusy masa je tak třeba kolikrát nakrájet na menší, aby se jehla rožně mohla otáčet. Důležitá je vzdálenost roštů grilu od jehel rotisserie. Pokud rošty z grilu sundáte, bude prostor pro otáčení masa ještě o něco větší. Pro více informací nám napište a my Vám rádi zjistíme, jaký prostor pro otáčení má rošt v jednotlivých grilech. 

Gril s otočným rožněm

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilů nebo jejich příslušenství, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Plynové grily, ke kterým je možné zakoupit otočný rožeň:

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit