1870000
OutdoorChef
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Outdoorchef Dualchef 315G
Plynový gril Dualchef 315 G švýcarského výrobce Outdoorchef se 3 nerezovými hořáky





| Rozměry se zavřeným poklopem | 139 x 63 x 123 cm |
| Palivo | plyn |
| Grilovací rošt | dvoudílný litinový rošt o rozměrech 61 x 44 cm, nerezový dohřívací rošt |
| Systém zapalování | elektrické |
| Termosonda v poklopu | ano |
| Základní vybavení | 3 nerezové hořáky, elektrické zapalování, litinové rošty, teploměr s budíkem, sklápěcí stolečky, připojovací sada k PB láhvi, 4x otočná kolečka |
| Příkon | 12 kW |
| Do grilu se vejde | 10 kg PB lahev |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Došlo Vám oblíbené grilovací koření nebo se poohlížíte po novém vybavení pro letošní grilovací...