Jak vypadá topná spirála generátoru kouře v udírně Bradley Smoker P10?

Dobrý den, nedávno jsem si na bazaru koupil topnou spirálu generátoru kouře do udírně Bradley Smoker Professional P10. Nejsem si úplně jist, jestli jsem koupil správnou. Mohli byste mi ukázat, jak má vypadat?
Aleš H.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Co se týče součástek do elektrických udíren Bradley, výslovně je doporučujeme kupovat u autorizovaných prodejců. Další možností je nechat si udírnu opravit u nás v Tachlovicích. Od výrobce odebíráme jednotlivé komponenty, abychom byli schopni plnohodnotného servisu udíren. Vámi zmiňovanou spirálu generátoru kouře udírny Bradley Smoker Professional P10 můžete vidět níže.

topná spirála udírny bradley

Zdroj tepla spirály

topná spirála elektrické udírny bradley

Kontakty topné spirály

topná spirála udírny Bradley

Topná spirála udírny Bradley Smoker Professional P10 

Generátor kouře je klíčová součástka, která je potřebná ke správné funkci elektrické udírny, proto je dobré její opravu nepodcenit a pokud si nejste jisti, svěřte generátor do rukou jednoho z odborníků v naší prodejně. Rádi Vám s tímto a jiným problémem rádi pomůžeme. Další výhodou je, že pokud je Vaše udírna stále v záruce, budete mít od nás servis zdarma aniž byste záruku ztratili. Ke ztrátě záruky dojde, pokud budete udírnu opravovat svépomocí či za pomoci neautorizovaného servisu.

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilů nebo udíren, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit