Jaké příslušenství dokoupit k ohništi Makro?

Dobrý den, nedávno jsem si pořídil grilovací ohniště Makro. Mohli byste mi prosím k němu doporučit nějaké příslušenství z Vaší nabídky?
Vojtěch O.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Poslal byste nám prosím rozměry ohniště. Pokud by to bylo možné, připojte k nim i jeho fotografie, abychom Vám mohli dát co nejurčitější odpověď. S ohništi Makro bohužel nemáme zkušenosti. V naší nabídce však můžete nalézt grilovací ohniště Remundi. Jedná se o průkopníka v této kategorii. Se svým prvním ohništěm přišla již v roce 2014. Vzhledem k tomu, že se jedná o nejzkušenějšího výrobce v tomto odvětví, rozhodli jsme se prodávat ohniště výhradně od tohoto dodavatele. Dávám nám to totiž větší jistotu, že naši zákazníci budou spokojeni a stejně tak pak my.

grilovací ohniště Remundi

K Vaší otázce, pokud máte ohniště s kulatým tvarem a jeho grilovací plocha se dá nadzvednout jako je tomu u ohnišť od Remundi, tak doporučujeme zakoupit Závěsnou lišta na grilovací náčiní Remundi, na kterou zavěsíte veškeré náčiní, které ke grilování potřebujete. Nejlépe vynikne na rezavém pozadí.

grilovací ohniště makro

Foceno na: Grilovací ohniště Remundi Nero L 84 

Další příslušenství, které můžeme doporučit jsou grilovací kroužky, které slouží jako pánvičky. Jejich použitím skvěle oddělíte jednotlivá jídla a díky pokličce, která je součástí balení, můžete vymezený prostor na grilovací ploše vystavit vyšší teplotě. Pro doplnění - kroužky nemají dno. Dnem je samotná grilovací plocha ohniště. Kroužky se také skvěle hodí přípravě kousků kulatého tvaru např. malá rajčátka, protože pro jejich otočení stačí kroužek posunout a tím si ušetříte práci s obracením jídla.  Grilovací kroužky u nás najdete hned ve třech variantách s odlišným průměrem. Pro výběr tedy budou klíčové rozměry Vašeho ohniště. Co se týče zmíněných variant tak nejmenší z nich má průměr 14 cm, střední 20 cm a největší kroužek pak 24 cm.

grilovací ohniště Makro

Foceno na: Grilovací ohniště Remundi Nero L 84 

Grilovací kleště nesmějí chybět při žádném grilování. V tomto směru můžeme nabídnout příslušenství od stejnojmenné značky a to Remundi široké grilovací kleště. Kleště kombinují výhody špachtle a grilovacích kleští, díky tomu obrátíte hned několik menších kousků najednou.

grilovací ohniště Makro

Foceno na: Grilovací ohniště Remundi Vulcano M 

V případě, že budete mít další otázky ohledně příslušenství nebo samotného grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. Petr, Tým Grilykrby.cz  

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit