Jakou grilovací litinovou desku vybrat k plynovému grilu Outdoorchef Dualchef?

Dobrý den, chtěl bych si koupit Outdoorchef Dualchef 315G. Dá se k němu přiobjednat litinová grilovací deska, která by na něj pasovala?
Jan P.

Naše odpověď:

Grilování zdar, Honzo! Výrobce přímo ke grilu Outdoorchef Dualchef 315 G dodává oboustrannou grilovací desku Dualchef, která je pro gril určená a tedy do něj perfektně zapadne. Můžete jí zaměnit za libovolný litinový rošt v grilu. Grilovací deska je kompatibilní s všemi plynovými grily Outdoorchef z řady Dualchef:

grilovací deska outdoorchef dualchef

V grilu můžete použít, ale i jiné grilovací desky z litiny, které nepřesahují grilovací plochu grilu. U grilu Outdoorchef Dualchef 315 je to rozměr 61 x 44 cm. Desku totiž můžete položit i na grilovací rošty. Bude sice trvat o trochu déle, než se nahřeje na Vámi požadovanou teplotu, ale zato máte ve výběru volnější ruku pro případ, že by Vám rozměry originální desky nevyhovovaly pro použití např. v troubě nebo jiném grilu. Na grilovací desce můžete připravit vše co si na roštu kvůli jeho mezerám připravit nemůžete: ·         

  • míchaná vajíčka nebo volská oka         
  • palačinky a lívance         
  • mořské plody
  • masové směsi
  • menší kousky zeleniny        

Jelikož jsou grilovací desky vyrobené z litiny, je třeba jim věnovat zvláštní péči. Pokud nevíte, jak na to, přečtěte si: Jak pečovat o litinové nádobí.

grilovací deska uvnitř plynového grilu

grilovací deska do plynového grilu

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilovacích desek nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

1-jakou-grilovaci-desku-vybrat-k-plynovemu-grilu-outdoorchef-dualchef
2-jakou-grilovaci-desku-vybrat-k-plynovemu-grilu-outdoorchef-dualchef
3-jakou-grilovaci-desku-vybrat-k-plynovemu-grilu-outdoorchef-dualchef

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit