Jaký rošt dokoupit pro udírnu Bradley Smoker Professional P10?

Dobrý den, mám udírnu Bradley Smoker Professional P10 a je naprosto skvělá na uzení sýra, který udím výhradně na roštech. Je možné si k udírně dokoupit ještě další rošt?
Marek Z.

Naše odpověď:

Dobrý den Marku, děkujeme Vám za dotaz. Elektrická udírna Bradley Smoker Professional P10 je v základu od výrobce vybavena čtyřmi nerezovými rošty. Nicméně vnitřní konstrukce udírny nabízí místo až pro pět roštů. Pátý nerezový rošt pro udírnu Bradley Smoker Professional P10 máme v nabídce našeho eshopu jako standardní výrobek a můžete si ho u nás objednat. 

rošt pro udírnu bradley smoker

Udírna Bradley Smoker Professional umožňuje uzení i při nižších teplotách, což je pro uzení sýra naprosto ideální - i více tučné sýry se Vám v udírně neroztečou a budou mít dokonalou příchuť. 

rošt pro udírnu bradley smoker professional

V případě, že budete mít další otázky ohledně udíren nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit