Jaký zapalovací komín volit ke grilu Weber Kettle Plus?

Dobrý den, mám zájem o koupi grilu Weber Kettle Plus a ráda bych k němu zakoupila i zapalovací komín. Stačí mi pro tento typ grilu kompaktní zapalovací komín malý? Nenašla jsem rozměr velkého zapalovacího komínu, který je nabízen pouze v setu. Děkuji za odpověď.
29.05.2020 Dagmar M.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Pro gril Weber Kettle Plus se používají obě velikosti zapalovacích komínů. Menší zapalovací komín Vám bude stačit úplně pohodlně. Délka rozpalování uhlí či briket je zhruba stejná. V případě, že spíš než brikety, budete používat dřevěné uhlí, doporučili bychom Vám spíše větší zapalovací komín Rapid Fire z důvodu možného výskytu větších kusů dřevěného uhlí. Brikety jsou všechny stejně velké. Velikostně je mezi komíny rozdíl v průměru 6,5 cm a ve výšce 10 cm. Malý komín má průměr 14,5 cm a výšku 20 cm, velký komín má pak průměr 20 cm a výšku 30 cm.

zapalovací komín Weber

V případě, že si budete chtít kompaktní zapalovací komín nebo zapalovací set Rapid Fire objednat, nebo kdybyste se chtěla zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář a nebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

zapalovací komín Weber

img-2366
img-2367
img-2368

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit