Kolik masa se vejde do udírny SmooKing Pro 320?

Dobrý den, rád bych si pořídil do provozu udírnu SmooKing Pro 320, jen bych potřeboval znát informaci, kolik masa se do udírny vejde. U několika prodejců jsem našel, že se dovnitř vejde 40-50 kg masa, vy uvádíte pouze 30 kg masa. Jaká je tedy skutečná kapacita?
Jiří F.

Naše odpověď:

Dobrý den, Jiří, děkujeme Vám za dotaz. Elektrická udírna SmooKing Pro 320 je ideální jak pro domácí uzení, tak i do menších provozoven, což je podle dotazu Váš případ. Dodavatel skutečně udává kapacitu udírny 40 - 50 kg masa a většina prodejců tento údaj převzala právě od něho. 

Jak už ale bývá naším dobrý zvykem, většinu údajů si ověřujeme a to platí i pro kapacitu udírny SmooKing Pro 320. Nám se do udírny povedlo pro pohodlné uzení vměstnat "pouze" 30 kg masa - což jsou mimochodem dvě plné bedny masa! 

maso do udírny smooking pro 320

Udírnu máme vystavenou na prodejně v Tachlovicích, můžete se o velikosti udící komory přijet přesvědčit na vlastní oči :-)

V případě, že budete mít o udírnu SmooKing Pro 320 zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco dalšího, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

uzení v udírně smooking pro

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit