AL-Eco320L
Smooking
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Udírna SmooKing Pro 320
Elektrická udírna SmooKing Pro 320 s objemem 370 litrů je určena pro gastronomii a malé provozy. Nabízí teplé i studené uzení do 105 °C, elektronicky řízený generátor kouře s filtrem dehtu a kapacitu až 30 kg masa.
Elektrická udírna SmooKing Pro 320 je profesionální velkoobjemová udírna navržená pro gastronomii, malé provozy nebo náročné domácí uživatele. Díky svému objemu 370 litrů umožňuje připravit velké množství masa, ryb, sýrů i zeleniny během jednoho uzení. Elektronicky řízený generátor kouře s filtrem zajišťuje čistý kouř bez nadměrné tvorby dehtu na potravinách. Udírna umožňuje teplé i studené uzení v rozsahu do 105 °C a nabízí přesné nastavení teploty i doby uzení pomocí přehledného digitálního panelu. Dvě topné spirály o výkonu 2 x 1400 W zajišťují rovnoměrné zahřívání celé udící komory a stabilní výsledky i při dlouhém provozu.
Získáte profesionální elektrickou udírnu s mimořádně velkým objemem 370 litrů a kapacitou až 30 kg masa v jedné várce. Elektronicky řízený generátor kouře s filtrem výrazně omezuje usazování dehtu a zajišťuje čistější chuť uzených potravin. Přehledný ovládací panel umožňuje snadné nastavení teploty, času uzení a kontrolu průběhu pomocí teplotní sondy v mase. Robustní nerezová konstrukce udírny a kvalitní izolace zaručují dlouhou životnost a stabilní provoz i při intenzivním používání. Díky kolečkům s aretací a madlům je udírna snadno přemístitelná i přes svou vyšší hmotnost a rozměry.
| Palivo | dřevěná štěpka 2 - 10 mm |
| Základní vybavení | generátor kouře s ventilátorem, elektronický ovládací panel, 4x dřevěná tyč, odkapávací miska, 5 ks háčky na maso, 5 ks háčky na ryby, 2x rošt, napájecí kabel, komín s klapkou, mísa nad odtok, teplotní sonda do masa |
| Vnější rozměry | 150 x 63 x 92 cm (s generátorem) |
| Vnitřní rozměry | 116 x 58 x 56 cm |
| Hmotnost | 85 kg |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 2 x 1400 W (topné těleso) |
| Kapacita udírny | 370 litrů |
| Materiál udící komory | nerezová ocel |
| Záruční doba | 2 roky |
| Provozní teplota | do 105 °C |
| Průměr komínu | 80 mm |
38 990 Kč
46 990 Kč
59 990 Kč
51 990 Kč
38 990 Kč
51 990 Kč
40 990 Kč
49 990 Kč
4 990 Kč
40 990 Kč
38 990 Kč
30 990 Kč
6 950 Kč
29 990 Kč
35 990 Kč
28 990 Kč
24 990 Kč
29 990 Kč
6 950 Kč
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Došlo Vám oblíbené grilovací koření nebo se poohlížíte po novém vybavení pro letošní grilovací...