UWD-N-70
Borniak
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Elektrická udírna Borniak UWD-N-70
Elektrická udírna Borniak UWD-N-70 s digitálním ovládáním umožňuje přesné teplé i studené uzení od 20 °C do 120 °C. Kompaktní udírna s objemem 70 litrů je ideální pro domácí uzení.
Elektrická udírna Borniak UWD-N-70 je moderní digitální udírna určená pro všechny, kdo chtějí mít 100% kontrolu nad teplotou uzení bez neustálé obsluhy. Díky přesné digitální řídicí jednotce lze nastavit teplotu už od 20 °C, což umožňuje jak studené, tak teplé uzení různých druhů potravin. Udící komora o objemu 70 litrů je ideální pro menší rodiny a domácí uzení masa, ryb, sýrů i klobás. Automatické dávkování udicích pilin a kvalitní izolace komory zajistí vždy rovnoměrný průběh uzení bez nežádoucích teplotních výkyvů. Robustní konstrukce a nerezové vnitřní části navíc usnadňují údržbu a prodlužují tak životnost celé udírny.


Budete mít kompaktní elektrickou udírnu s digitálním ovládáním, která umožňuje přesně nastavit teplotu uzení bez nutnosti neustálého dohledu. Rozsah teplot od 20 °C do 120 °C poskytuje možnost studeného i teplého uzení v jednom zařízení. Objem 70 litrů je ideální pro pravidelné domácí uzení a přípravu menšího i většího množství masa, ryb nebo sýrů. Automatické dávkování pilin a kvalitní izolace přispívají k čistému a stabilnímu průběhu uzení s minimální tvorbou dehtu. Borniak UWD-N-70 je vhodnou udírnou pro každého, kdo hledá spolehlivou a snadno ovladatelnou elektrickou udírnu.
| Základní vybavení | 1 rošt (lze přikoupit dalších 5) + 10 háčků a 3 tyče na zavěšení, dvě nerezové misky na vodu a popel, nerezový deflektor |
| Vnější rozměry | 40 x 54 x 100 cm (s generátorem 40 x 63 x 100 cm) |
| Vnitřní rozměry | 35 x 44 x 82 cm |
| Hmotnost | 25 kg |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 500 W (topné těleso) + 115 W (generátor) |
| Pojistka generátoru | 1,25 A |
| Kapacita udírny | 70 litrů |
| Materiál | Aluzinek |
| Maximální zatížení | 10 kg |
| Provozní teplota | max. 120 °C se zvukovou signalizací přetopení |
| Průměr komínu | 80 mm |
| Rozměry udícího roštu | 38 x 29 cm |
Velmi mi vyhovuje, že do téhle udírny nasypete štěpku, nalijete vodu do dvou misek a zepnete start a už jen čekáte až bude dílo hotovo. Kdo nechce tančit celý den kolem klasické udírny, tak ať si koupí tuhle!!
38 990 Kč
46 990 Kč
59 990 Kč
51 990 Kč
38 990 Kč
51 990 Kč
40 990 Kč
49 990 Kč
4 990 Kč
40 990 Kč
38 990 Kč
30 990 Kč
6 950 Kč
35 990 Kč
28 990 Kč
91 900 Kč
24 990 Kč
29 990 Kč
6 950 Kč
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....