Do jaké udírny pasuje záchytná miska pro Borniak 70?

Dobrý den, na vašich stránkách jsem našel záchytnou misku pro udírny Borniak 70. K čemu tato miska slouží a do které udírny bude miska pasovat? Děkuji.
Kryštof N.

Naše odpověď:

Dobrý den Kryštofe, děkujeme za dotaz. Záchytná miska pro udírny Borniak 70 je velká nerezová miska, navržená tak, aby zakrývala celé dno udící komory elektrické udírny Borniak. Je kompatibilní s všemi modely udíren Borniak velikosti 70. Miska je vyrobena z 1 mm silného nerezového plechu, svařovaného v rozích. Tato miska efektivně zachycuje odkapávající tuk a nečistoty, což pomáhá udržet vaši udírnu čistší po delší dobu. Díky své nerezové konstrukci také snižuje riziko nechtěného výtoku kondenzátu z udírny. Čištění misky je navíc velmi jednoduché, jelikož lze mýt v myčce na nádobí.


záchytná miska pro udírny borniak 70

Do jakých udíren pasuje záchytná miska pro Borniak 70?

Zachytnou misku můžete dát do udíren Borniak:

záchytná miska pro udírny borniak 70

V případě, že budete mít další otázky ohledně příslušenství k udírnám  nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit