BBD-70-Simple
Borniak
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Udírna Borniak BBD-70 Simple
Kompaktní domácí digitální elektrická udírna se šesti policemi a možností grilování masa a ryb.

| Vnější rozměry | 40 x 54 x 104 cm (s generátorem: 40 x 63 x 104 cm) |
| Vnitřní rozměry | 35 x 44 x 82 cm |
| Hmotnost | 25 kg |
| Udící plocha | 1 rošt (lze přikoupit dalších 5) + 10 háčků a 3 tyče na zavěšení |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 1000 W (topné těleso) + 115 W (generátor) |
| Pojistka | 6 A |
| Pojistka generátoru | 1,25 A |
| Kapacita udírny | 70 litrů |
| Materiál | nerezová ocel + alu-zinek |
| Maximální zatížení | 10 kg |
| Provozní teplota | max. 150 °C se zvukovou signalizací přetopení |
| Průměr komínu | 80 mm |
| Rozměry udícího roštu | 38 x 29 cm |
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...