BBDS-N-70
Borniak
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Elektrická udírna Borniak BBDS-N-70
Nerezová elektrická udírna Borniak BBDS-N-70 s digitálním ovládáním umožňuje přesné teplé i studené uzení od 20 °C až do 150 °C včetně pomalého grilování Low and Slow.
Elektrická udírna Borniak BBDS-N-70 je moderní nerezová digitální udírna navržená pro všechny uživatele, kteří chtějí mít uzení pod kontrolou a dosahovat zaručeně dobrých výsledků. S přesným digitálním ovládáním lze jednoduše nastavit teplotu podle typu připravovaných potravin a zvoleného způsobu uzení. Udírna umožňuje teplé i studené uzení už od 20 °C a zároveň je vhodná také pro pomalé grilování Low and Slow až do 150 °C. Objem 70 litrů je ideální do každé rodiny nebo skupinu přátel, kteří chtějí pravidelně připravovat domácí uzené dobroty. Automatické dávkování udicích pilin a kvalitní izolace komory zajišťují rovnoměrný průběh uzení bez nežádoucích teplotních výkyvů a zbytečných obav.


Získáte nerezovou udírnu s digitálním ovládáním, která vám umožní připravovat potraviny s vysokou přesností a výsledky, které požadujete. Možnost teplého i studeného uzení rozšiřuje využití udírny na maso, ryby, sýry i sušené potraviny během celého roku. Díky funkci Low and Slow je vhodná také pro pomalé grilování ve stylu amerického barbecue. Kompaktní rozměry udírny a objem 70 litrů jsou ideální pro domácí použití na vaší zahradě nebo v pergole. Borniak BBDS-N-70 je skvělou volbou pro každého, kdo hledá kombinaci kvalitního nerezového provedení, moderního digitálního ovládání a dlouhé životnosti udírny.
| Základní vybavení | 1 rošt (lze přikoupit dalších 5) + 10 háčků a 3 tyče na zavěšení, nerezová miska na pečení masa, dvě nerezové misky na vodu a popel, nerezový deflektor |
| Vnější rozměry | 40 x 54 x 104 cm (s generátorem 40 x 63 x 100 cm) |
| Vnitřní rozměry | 35 x 44 x 82 cm |
| Hmotnost | 27 kg |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 1000 W (topné těleso) + 115 W (generátor) |
| Pojistka | 6 A |
| Pojistka generátoru | 1,25 A |
| Kapacita udírny | 70 litrů |
| Materiál | nerezová ocel |
| Maximální zatížení | 10 kg |
| Provozní teplota | max. 150 °C se zvukovou signalizací přetopení |
| Průměr komínu | 80 mm |
| Rozměry udícího roštu | 38 x 29 cm |
38 990 Kč
46 990 Kč
59 990 Kč
51 990 Kč
38 990 Kč
51 990 Kč
40 990 Kč
49 990 Kč
4 990 Kč
38 990 Kč
30 990 Kč
6 950 Kč
29 990 Kč
35 990 Kč
28 990 Kč
91 900 Kč
24 990 Kč
29 990 Kč
6 950 Kč
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....