UWD-150-Simple
Borniak
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Udírna Borniak UWD-150 Simple digitální
Elektrická udírna Borniak UWD-150 Simple s digitálním ovládáním umožňuje teplé i studené uzení od 20 °C do 120 °C. Prostorná udírna s objemem 150 litrů, generátorem kouře a automatickým podavačem pilin.
Elektrická udírna Borniak UWD-150 Simple je prostorná domácí udírna s digitálním ovládáním, která nabízí přesnou kontrolu teploty a času uzení bez složité obsluhy. Díky rozsahu teplot od 20 °C umožňuje jak studené, tak teplé uzení masa, ryb, klobás i sýrů v jednom zařízení. Udící komora o objemu 150 litrů je vhodná pro větší rodiny a přípravu větších dávek potravin najednou. Generátor kouře s automatickým podavačem pilin zajišťuje plynulý přísun kouře bez nutnosti neustálého přikládání a bez vzniku otevřeného plamene. Kvalitní izolace, těsnící dveře s magnetickým zámkem a robustní konstrukce z nerezu a aluzinku zaručují stabilní provoz, rovnoměrné uzení a dlouhou životnost udírny.

Získáte velkokapacitní elektrickou udírnu s digitálním ovládáním, která umožňuje přesné nastavení teploty uzení od 20 °C do 120 °C. Automatický podavač pilin a samostatný generátor kouře zajistí pohodlný a bezpečný provoz bez rizika připálení potravin. Objem 150 litrů a maximální zatížení až 20 kg masa je ideální pro pravidelné domácí uzení i přípravu většího množství potravin najednou. Kvalitní izolace a nerez konstrukce přispívají k rovnoměrnému výsledku uzení a umožňují snadnou údržbu. Borniak UWD-150 Simple je vhodnou volbou pro kohokoliv, kdo hledá jednoduchou, spolehlivou a výkonnou elektrickou udírnu s dlouhou životností a pohodlným ovládáním.
| Vnější rozměry | s generátorem: 52 x 72 x 122 cm (bez generátoru 52 x 63 x 122 cm) |
| Vnitřní rozměry | 42 x 48,5 x 92,5 cm |
| Hmotnost | 32 kg |
| Udící plocha | 1 rošt (lze přikoupit dalších 6) + 10 háčků a 3 tyče na zavěšení |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 1400 W (topné těleso) + 115 W (generátor) |
| Pojistka | 8 A |
| Pojistka generátoru | 1,25 A |
| Kapacita udírny | 150 litrů |
| Materiál udící komory | nerezová ocel |
| Materiál | Aluzinek |
| Maximální zatížení | 20 kg |
| Provozní teplota | max. 120 °C se zvukovou signalizací přetopení |
| Průměr komínu | 100 mm |
| Rozměry udícího roštu | 48 x 40 cm |
3x uzení a výrobky jsou super, krásně drží teplotu, generátor dává koutě tak akorát, hodně místa, teplota v celém prostoru stejná. Je to má 2 udírna a opravdu nemá chybu.
38 990 Kč
46 990 Kč
59 990 Kč
51 990 Kč
38 990 Kč
51 990 Kč
40 990 Kč
49 990 Kč
4 990 Kč
40 990 Kč
38 990 Kč
30 990 Kč
6 950 Kč
29 990 Kč
35 990 Kč
28 990 Kč
91 900 Kč
24 990 Kč
6 950 Kč
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...