UWD-N-150
Borniak
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Elektrická udírna Borniak UWD-N-150
Elektrická udírna Borniak UWD-N-150 s digitálním ovládáním umožňuje přesné teplé i studené uzení už od 20 °C až do 120 °C. Ideální volba pro větší domácí uzení masa, ryb, sýrů i klobás s důrazem na stabilní teplotu a pohodlnou obsluhu.
Elektrická udírna Borniak UWD-N-150 je moderní digitální udírna navržená pro uživatele, kteří chtějí udit ve větším objemu a s maximální kontrolou nad celým průběhem uzení. Díky přesnému digitálnímu ovládání můžete snadno nastavit teplotu i délku uzení podle typu připravovaných potravin. Udírna umožňuje teplé i studené uzení již od 20 °C a hodí se pro maso, ryby, sýry i sušení potravin. Velký objem 150 litrů poskytuje dostatek prostoru pro rodinné uzení nebo přípravu potravin pro více osob najednou. Automatické dávkování udicí štěpky a kvalitní izolace komory zajišťují rovnoměrný průběh uzení bez nežádoucích teplotních výkyvů.


Získáte prostornou elektrickou udírnu s digitálním řízením, která vám umožní připravovat potraviny s vysokou přesností a zaručeně dobrými výsledky. Možnost teplého i studeného uzení rozšiřuje využití této udírny na různé druhy masa, ryb, sýrů i sušených dobrot. Stabilní regulace teploty a automatické dávkování štěpky výrazně usnadňují celý proces a šetří váš čas. Velká kapacita je ideální také pro větší rodiny, oslavy nebo pravidelné domácí uzení ve větším množství. Borniak UWD-N-150 je skvělou volbou pro každého, kdo hledá spolehlivou digitální udírnu.
| Základní vybavení | 1 rošt (lze přikoupit dalších 6) + 10 háčků a 3 tyče na zavěšení, dvě nerezové misky na vodu a popel, nerezový deflektor |
| Vnější rozměry | 52 x 63 x 122 cm (s generátorem 52 x 72 x 115 cm) |
| Vnitřní rozměry | 42 x 48,5 x 92,5 cm |
| Hmotnost | 35 |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 1400 W (topné těleso) + 115 W (generátor) |
| Pojistka | 8 A |
| Pojistka generátoru | 1,25 A |
| Kapacita udírny | 150 litrů |
| Materiál | Aluzinek |
| Maximální zatížení | 20 kg |
| Provozní teplota | max. 120 °C se zvukovou signalizací při přetopení |
| Průměr komínu | 100 mm |
| Rozměry udícího roštu | 48 x 40 cm |
38 990 Kč
46 990 Kč
59 990 Kč
51 990 Kč
51 990 Kč
40 990 Kč
49 990 Kč
4 990 Kč
40 990 Kč
38 990 Kč
30 990 Kč
6 950 Kč
29 990 Kč
35 990 Kč
28 990 Kč
91 900 Kč
24 990 Kč
29 990 Kč
6 950 Kč
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...