UWD-70-Simple
Borniak
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Udírna Borniak UWD-70 Simple digitální
Elektrická udírna Borniak UWD-70 Simple s digitálním ovládáním umožňuje teplé i studené uzení od 20 °C do 120 °C. Kompaktní udírna s objemem 70 litrů, generátorem kouře a automatickým podavačem pilin.
Elektrická udírna Borniak UWD-70 Simple je praktická domácí udírna s digitálním ovládáním, která umožňuje přesné nastavení teploty i času uzení bez složitého nastavování. Díky rozsahu teplot od 20 °C umí jak studené, tak teplé uzení masa, ryb, sýrů i klobás. Udící komora o objemu 70 litrů je vhodná například pro menší rodiny a pravidelné domácí uzení. Generátor kouře s automatickým podavačem pilin zajišťuje rovnoměrný přísun kouře bez nutnosti neustálého přikládání. Kvalitní izolace a dobře těsnící dveře s magnetickým zámkem udržují stabilní teplotu a přispívají k rovnoměrným výsledkům uzení.

Získáte kompaktní elektrickou udírnu s digitálním ovládáním, která umožňuje velmi přesné řízení teploty od 20 °C do 120 °C. Automatický podavač pilin a samostatný generátor kouře zajišťují pohodlný a bezpečný provoz bez rizika připálení. Objem 70 litrů je optimální pro domácí použití a přípravu menších i středních dávek masa, ryb nebo třeba sýrů. Díky nerezové konstrukci, kvalitní izolaci a jednoduchému ovládacímu panelu je udírna spolehlivá, snadno udržovatelná a vhodná pro začátečníky. Borniak UWD-70 Simple představuje vyvážený poměr mezi jednoduchostí, přesností a dlouhou životností.
| Vnější rozměry | s generátorem: 40 x 63 x 104 cm (bez generátoru: 40 x 54 x 104 cm) |
| Vnitřní rozměry | 35 x 44 x 82 cm |
| Hmotnost | 23,5 kg |
| Udící plocha | 1 rošt (lze přikoupit dalších 5) + 10 háčků a 3 tyče na zavěšení |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 500 W (topné těleso) + 115 W (generátor) |
| Pojistka | 3,15 A |
| Pojistka generátoru | 1,25 A |
| Kapacita udírny | 70 litrů |
| Materiál | nerezová ocel + aluzinek |
| Maximální zatížení | 10 kg |
| Provozní teplota | max. 120 °C se zvukovou signalizací přetopení |
| Průměr komínu | 80 mm |
| Rozměry udícího roštu | 38 x 29 cm |
Udírnu používám druhým rokem a jsem nad míru spokojený.
Udírnu jsem si pořídil na základě doporučení Mistra Málka. Mám ji od letošního ledna. Jede prakticky každý víkend. Udíme svoje párky, klobásy, salámy, ryby, maso. Maximální spokojenost. Měl jsem si ji pořídit již dříve. Ať se daří :-)
38 990 Kč
46 990 Kč
59 990 Kč
51 990 Kč
38 990 Kč
51 990 Kč
40 990 Kč
49 990 Kč
4 990 Kč
40 990 Kč
38 990 Kč
30 990 Kč
6 950 Kč
29 990 Kč
35 990 Kč
28 990 Kč
91 900 Kč
29 990 Kč
6 950 Kč
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...