Jaký stolek koupit k udírně Borniak?

Dobrý den, chtěla bych manželovi koupit udírnu Borniak. Máte v nabídce i stůl, na který by bylo možné udírnu postavit? Děkuji.
Marcela B.  

Naše odpověď:

Dobrý den, Marcelo, děkujeme za otázku. Ke všem modelům udíren Borniak si u nás můžete dokoupit pojízdný stolek z práškově lakovaného ocelového plechu. Vysouvací dřevěné prkénko navíc perfektně poslouží jako odkládací plocha, kterou v případě potřeby opět zasunete a nepřekáží. Stolek je vybaven kolečky s aretací, takže ho lze snadno přesouvat z místa na místo. Součástí stolku jsou také háčky na bočních madlech stolku, na které je možné zavěsit potřebné příslušenství.

Stolek je vhodný pro udírny Borniak:

jaký stůl k udírně borniak

Pojízdný stůl pro udírny Borniak a Bradley  

Rozměry pojízdného stolku jsou 60 x 80,50 x 60 cm (š/v/h). Spolu s menšími modely udíren Borniak je stolek vysoký 195 cm a s většími 203 cm. Udírna je tak v ideální výšce pro manipulaci s uzenými potravinami. Udírny Borniak jsou vyrobeny z aluzinku nebo nerezu, takže s černou barvou stolu hezky ladí.

stolek pro udírny borniak

Udírna Borniak BBDS-NT-150 s časovačem na stolku    

Úložný prostor ve spodní části stolku perfektně poslouží pro uložení:      

  • štěpky na uzení        
  • nádoby s vodou na doplnění do nerezové misky, kam odpadávají žhavě štěpky        
  • náhradních udících tyčí i roštů          

V případě, že budete mít další otázky ohledně udíren nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

1-jaky-stul-dokoupit-k-udirnam-borniak
2-jaky-stul-dokoupit-k-udirnam-borniak

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit