UWDS-150-Simple
Borniak
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Udírna Borniak UWDS-150 Simple digitální
Nerezová el. udírna s generátorem kouře s dig. ovládáním a 7 policemi pro udící rošty na uzení masa a ryb.

| Vnější rozměry | bez generátoru 52 x 63 x 122,1 cm (s generátorem: 52 x 72 x 122 cm) |
| Vnitřní rozměry | 42 x 48,5 x 92,5 cm |
| Hmotnost | 33 kg |
| Udící plocha | 1 rošt (lze přikoupit dalších 6) + 10 háčků a 3 tyče na zavěšení |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 1400 W (topné těleso) + 115 W (generátor) |
| Pojistka | 8 A |
| Pojistka generátoru | 1,25 A |
| Kapacita udírny | 150 litrů |
| Kapacita zásobníku generátoru | 2 litry |
| Materiál | nerezová ocel |
| Maximální zatížení | 20 kg |
| Provozní teplota | max. 120 °C se zvukovou signalizací přetopení |
| Rozměry udícího roštu | 48 x 40 cm |
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....