UWDS-150
Borniak
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Udírna Borniak UWDS-150 digitální
Nerezová el. udírna s generátorem kouře s dig. ovládáním a 7 policemi pro udící rošty.

| Vnější rozměry | 52 x 63 x 122,1 cm (s generátorem: 52 x 71,5 x 122,1 cm) |
| Vnitřní rozměry | 42 x 48,5 x 92,5 cm |
| Hmotnost | 28,5 kg |
| Udící plocha | 1 rošt (lze přikoupit dalších 6) + 10 háčků a 3 tyče na zavěšení |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 1400 W (topné těleso) + 115 W (generátor) |
| Pojistka | 8 A |
| Pojistka generátoru | 1,25 A |
| Kapacita udírny | 150 litrů |
| Kapacita zásobníku generátoru | 2 litry |
| Materiál | nerezová ocel |
| Maximální zatížení | 20 kg |
| Provozní teplota | 120 °C |
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...