Které grily Smoky Fun mají ve výbavě udírnu?

Dobrý den, chtěl bych si pořídit zahradní gril s udírnou od Smoky Fun, můžete mi prosím říct, zda se dřevo na uzení spaluje přímo v udírně nebo ve spalovací komoře jako při normálním grilování a které typy grilů Smoky Fun jsou vybaveny udírnou? Děkuji za odpověď.
30.11.2018 Václav P.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Dřevo na uzení se u zahradních grilů dává do palivový rošt do spalovací komory, stejně jako při klasickém grilování. Udírnu mají v základní výbavě zahradní grily Smoky Fun Big Chief.

Dále v naší nabídce najdete grily Smoky Fun Tradition 5Smoky Fun Tradion 6 a Smoky Fun Party Wagon 6, které mají konstrukci koncipovanou tak, že k nim jde připojit přídavná udírna Smoky Fun, kterou rovněž najdete v nabídce našeho internetového obchodu.

V případě, že budete mít o některý ze zahradních grilů s udírnou Smoky Fun nebo o přídavnou udírnu nadále zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít kontaktní online formulář na našich webových stránkách, nebo nás můžete oslovit prostřednictvím naší zákaznické linky anebo nás můžete navštívit přímo v naší kamenné prodejně, kterou najdete na adrese Karlštejnská 97 v obci Tachlovice (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy).

dsc-0044
dsc-0058
dsc-0077
dsc-0084
dsc-0148
dsc-0094
dsc-0113
dsc-0061

Aktuality

Archiv aktualit