Pasuje obal na gril Lidl na gril Outdoorchef Dualchef 425?

Dobrý den, bude pasovat obal na gril Lidl na můj gril Outdoorchef Dualchef 425?
04.10.2021 Bohuslav T.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Bohužel s obalem na gril Lidl nemáme zkušenosti. Mohl byste nám prosím poslat rozměry zmiňovaného obalu? S nimi by to snad šlo určit. Co se týče myšlenky zakoupení obalu, tak tu jednoznačně chválíme. Díky němu je totiž gril chráněn před deštěm, sněhem, prachem ale i dalšími nečistotami.

obal na gril Outdoorchef

V případě, že rozměry obalu Lidl, na který jste v ptal otázce nebudou pro gril Outdoorchef Dualchef 425G vyhovující, tak máme v nabídce přímo obal pro gril Outdoorchef Dualchef 425G.

Jestliže máte plynový gril možná Vás bude zajímat, že nabízíme i obal na propan butanové lahve. PB lahve jsou sice dobře dostupné, ale moc krásy na nich nenajdete. Proto přijde vhod tento slušivý černý obal od firmy Outdoorchef, který bude ladit skoro s každým grilem (viz. fotky níže) a můžete ho použít jak na lahve o objemu 5kg tak na 10kg. Obal se zapíná za pomoci suchého zipu, pokud Vám tedy plyn v PB lahvi dojde, obal snadno přendáte na novou lahev.

plynový gril Outdoorchef

obal na plynovou láhev

Gril Outdoorchef Chelsea 480 G LH 

Je důležité mít na paměti, že výše uvedené obaly od výrobce Outdoorchef ať už na plynovou láhev nebo na gril, jsou k nám dodávány od ověřeného výrobce a jsme schopni Vám k nim dát podrobné informace o jejich funkčnosti atp. což u produktů jako obal Lidl udělat nemůžeme. Společnost Lidl není naším dodavatelem, což znamená, že o jejich produktech nemáme informace, které by Vám zaručily, že daný výrobek bude správně fungovat.

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilů, příslušenství k nim nebo Vás zajímá cokoliv ohledně udíren, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit