Připojení udírny k zahradnímu grilu Pit Boss

Dobrý den, chci se zeptat, jak připojit udírnu Pit Boss k peletovému grilu? Děkuji za pomoc.
22.10.2020 Karel F.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Připojení udírny ke grilu a vytvořit si tak perfektní zahradní gril s udírnou není nic složitého.

Zahradní gril s udírnou

Začneme tím, že z grilu odmontujeme boční krytku. která slouží právě k přenosu kouře z grilu do udírny. Dále z boku grilu vyšroubujeme 4 šrouby - dva spodní vyšroubujeme úplně, horní dva pouze povolíme o pár závitů. Následně je třeba na udírnu připevnit závěsnou lištu. Udírnu pomocí lišty zavěsíme na povolené šrouby. V balení udírny jsou dále 4 robustní šrouby, kterými snadno udírnu ke grilu připevníte. Dva dlouhé šrouby patří do horní části udírny, ty zbývající dva do části spodní. Následně pomocí 4 menších šroubků připevníme komín na horní část udírny. 

Udírna Pit Boss

Rádi bychom Vás pouze upozornili, že přídavnou udírnu Pit Boss můžete připojit pouze k vybraným modelům značky Pit Boss. Mezi tyto modely patří: Austin XL, Classic a Navigator ve všech velikostech. 

Udírna Pit Boss

V případě, že budete mít další otázky ohledně přídavné udírny k zahradnímu grilu, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit