Proč nemá udírna Borniak UWD-NT-150 grilovací misku?

Dobrý den, má udírna Borniak UWD-NT-150 grilovací misku? Koukal jsem na produktové fotky i na popis produktu, ale nikde jsem ji neviděl.
Ondřej M.

Naše odpověď:

Zdravíme, Ondro a děkujeme za poznatek. Nerezová grilovaní miska není součástí elektrické udírny Borniak UWD-NT-150. Jedná se sice o nejnovější modely udíren Borniak s novou izolací a ovládací jednotkou s časovačem, nicméně se jedná stále o modely určené pro uzení, nikoliv grilování. Udírny Borniak UWD dosahují vnitřních teplot do 120°C, což je pro grilování nedostačující.

udírna borniak

Nerezové misky jsou pak součástí udíren Borniak BBD, kde srovnatelným modelem Vámi poptávané udírny je udírna Borniak BBDS-NT-150 s časovačem. Tyto udírny jsou vybaveny silnějšími topnými spirálami a je možné uvnitř komory dosáhnout teplot až 150 °C, které se používají na grilování metodou low and slow známé spíše jako barbecue. Pokud v udírně plánujete grilovat, doporučujeme tedy sáhnout po jednom z modelů udírny Borniak BBD, kde nerezovou grilovací misku najdete.

grilování low and slow

Foto: maso upravované metodou low and slow neblo-li barbecue

Co se ovšem týče metod uzení, zde žádné omezení není tzn. můžete udit:        

Co je součástí udírny Borniak UWD-NT-150?         

  • ovládací jednotka vybavená časovačem (lze nastavit různé provozní časy pro generátor kouře a zvlášť pro topnou spirálu)       
  • 10 háčků na uzení       
  • 3 tyče na uzení         
  • 1 rošt (lze dokoupit až 6 dalších)       
  • 10 litrů štěpky, abyste udírnu mohli rovnou začít používat        
  • inovovaný plech na odkapávající tuk a šťávu z masa        
  • 2 nerezové misky na popel ze štěpek a na stékající tuk

elektrická udírna borniak

V případě, že budete mít další otázky ohledně udíren nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně uzení, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

1-ma-udirna-borniak-uwd-nt-150-grilovaci-misku
2-ma-udirna-borniak-uwd-nt-150-grilovaci-misku
3-ma-udirna-borniak-uwd-nt-150-grilovaci-misku

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit