Prodáváte nerezové udírny?

Dobrý den, zaujala mě vaše nabídka elektrických udíren. Máte skladem také kompletně nerezové udírny? Děkuji za odpověď.
10.01.2019 František V.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. V naší aktuální nabídce máme dvě kompletně nerezové udírny, a sice udírnu Borniak UWDS-70, která stojí 20 990 korun a v našem e-shopu jí najdete pod katalogovým číslem UWDS-70. Nerezová udírna Borniak UWDS-70 má v základní výbavě jeden nerezový rošt a pět polic pro další rošty, které si lze k udírně přikoupit. Kromě roštu jsou součástí základní výbavy také tři lišty a 10 háčků na zavěšení masa a 10 litrů dřevěné udící štěpky.

Druhou kompletně nerezovou udírnou je model Borniak UWDS-150, kterou prodáváme za 29 990 korun a na našich webových stránkách je dohledatelná pod produktovým kódem UWDS-150. Podobně jako u předchozího modelu, i zde patří do základní výbavy nerezové udírny Borniak UWDS-150 jeden udící rošt (6 dalších lze přikoupit), 3 lišty a 10 háčků na maso a rovněž desetikilové balení udící štěpky.

Pokud budete mít o některou z nerezových udíren Borniak zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Můžete nás oslovit prostřednictvím naší zákaznické linky, nebo nám své dotazy můžete zasílat pomocí kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo nás můžete navštívit přímo v naší kamenné prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy).

100-3278
miska-na-popel-ze-stepky
100-3274
topna-spirala-udirny-borniak

Aktuality

Archiv aktualit