Unese nerezový stolek Borniak i elektrickou udírnu Borniak 150?

Dobrý den, mám doma udírnu Borniak BBDS-NT-150 a rád bych si pořídil pod ní nerezový stolek Borniak, ale nevím, jestli stolek udírnu unese a jestli se na něj vůbec vejde. Děkuji
Bohumír T.

Naše odpověď:

Dobrý den Bohumíre, pojízdný stolek pro udírny Borniak je vyroben z nerezové oceli typu AISI 304 s vysoce odolným povrchem, což ho přímo předurčuje k použití se všemi elektrickými udírnami Borniak 70 a Borniak 150, tudíž i k Vaší udírně Borniak BBDS-NT-150.

Pracovní deska stolu má rozměry 62,5 x 62,5 cm, což je pro Vaši udírnu naprosto dostačující. Větší stabilitu už tak robustní konstrukce pak zajišťuje ještě spodní police, která je ideální i pro ukládání dalších pomůcek pro uzení a navíc dopomůže k tomu, že stůl pohodlně unese i plně naloženou udírnu Borniak 150.

nerezový stůl pro udírny borniak

Materiál pojízdného stolu pro udírny Borniak je odolný proti mastnotě a zajišťuje velmi snadnou údržbu. Pod prostornou pracovní plochou se nachází zásuvka, která poskytuje dostatek místa pro uložení veškerého příslušenství potřebného pro uzení. K funkcionalitě stolku přispívá i nerezová lišta se třemi háčky na zavěšení nářadí, kterou lze připevnit na libovolnou stranu. Pro snadný pohyb je stolek osazen čtyřmi gumovými, otáčecími kolečky s brzdou, což umožňuje jeho pohodlné přemísťování i během uzení.

nerezový stůl pro udírny borniak

V případě, že budete mít další otázky ohledně udíren nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.  

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit