Plynové grily 

Plynové grily

Plynové grily značek Napoleon, Rösle, Campingaz a Outdoorchef představují špičku ve svém oboru. Ocenění se jim dostane zejména od velkých milovníků grilování, kteří po svém grilu chtějí co nejvyšší uživatelský komfort, silný výkon, využití moderních technologií a v neposlední řadě také elegantní design. V naší nabídce najdete i luxusní grily s kupou vychytávek, před kterými by i leckteré kousky z restaurací a hotelů bledly závistí. Do této skupiny patří například samostatně stojící či vestavěné luxusní grily Prestige, Campingaz Onyx nebo Napoleon Phantom, které svým výkonem a vybavením aspi...

Zobrazit celý text

Plynové grily značek Napoleon, Rösle, Campingaz a Outdoorchef představují špičku ve svém oboru. Ocenění se jim dostane zejména od velkých milovníků grilování, kteří po svém grilu chtějí co nejvyšší uživatelský komfort, silný výkon, využití moderních technologií a v neposlední řadě také elegantní design. V naší nabídce najdete i luxusní grily s kupou vychytávek, před kterými by i leckteré kousky z restaurací a hotelů bledly závistí. Do této skupiny patří například samostatně stojící či vestavěné luxusní grily Prestige, Campingaz Onyx nebo Napoleon Phantom, které svým výkonem a vybavením aspirují na angažmá v profesionální restauraci. Prostě plynový gril se hodí kamkoli.

Portfolio plynových grilů těchto značek ale zahrnuje i jednodušší a cenově dostupnější grily pro zákazníky, kteří mají mírnější požadavky a jiné preference. Takové jsou například přenosné grily Napoleon Travel či stolní grily Campingaz Attitude. Malé, snadno přenosné, ale šikovné. Levné, ale efektivní. Zákazníci se můžou vydat také zlatou střední cestou a rozhodnout se například pro jeden z modelů z řady Napoleon Rogue, Rösle Videro nebo grilů Campingaz 3 Series, které kombinují přednosti obou dvou výše uvedených skupin. Všechny nabízené plynové grily mají jedno společné. A to jednoduché a bleskurychlé zapalování grilu. Funguje to jako skoro jako kouzelný prsten pohádkové princezny Arabely. Jednoduše stisknete tlačítko zapalovače, pootočíte kohoutkem a máte nažhaveno. Užijte si grilování!

Zobrazuji 37 – 38 z 38 produktů
na stránku

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit