3000006591
Campingaz
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Campingaz gril 2 Series Classic EXS Vario D
Plynový gril Campingaz se dvěma plochými nerezovými hořáky.

| Celkové rozměry grilu | 127 x 44 x 108 cm |
| Palivo | plyn |
| Integrovaný teploměr | ano |
| Vhodný pro | 10 osob |
| Spotřeba plynu gramy za hodinu | 546 + 153 g/h |
| Celkový výkon grilu | 7,5 kW + 2,1 kW |
| Zapalovací systém | Piezo |
| Základní vybavení | litinový rošt a tál, teploměr s budíkem, 2 sklopné boční stolky, 2 nerezové ploché hořáky |
| Hmotnost | 38 kg |
| Do grilu se vejde | pouze 5 kg PB lahev |
| Grilovací plocha | 2100 cm2 |
5 999 Kč
5 499 Kč
5 999 Kč
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...